LECO N-TIPOĈela Teknologio
SMBB Duontranĉita Ĉelteknologio
Bivizaĝa ĉeloModulaj Teknologioj
Bonega Kontraŭ-PID Malalta LID-Efikeco
Malpli da Varmpunktaj Ombraj Efikoj
Pli alta povumo, pli malalta BOS kaj LCOE
● ISO9001:2015 Kvalita Sistemo
● ISO14001:2015 EMS
● ISO45001:2018 OHSMS
● Normo de Kvalito laŭ IEC61215/IEC61730
● IEC61701/IEC62716 Salo/Nebulo/Amoniako Testoj
| Sunĉeloj | N-tipa Mono |
| Nombro da ĉeloj | 108 (6x18) |
| Dimensioj | 1961 x 1134 x 33mm |
| Pezo | 27.8 kg |
| Antaŭa / Malantaŭa Vitro | 2.0mm kovrita duon-hardita vitro |
| Kadro | Anodigita aluminia alojo (plifortigita alt-ŝarĝa laŭvola) |
| Krucskatolo | IP68-a takso (3 preterpasaj diodoj) |
| Eliraj Kabloj | 4.0mm² |
| 250mm (+) / 350mm (-) | |
| Longo povas esti personigita | |
| Konektiloj | Kongrua kun Mc4 |
| Mekanika ŝarĝtesto | Antaŭa 5400Pa / Malantaŭa 2400Pa |
| POTENCA KLASO | ALDB-490ND | ALDB-495ND | ALDB-500ND | ALDB-505ND | ALDB-510ND | |||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| STC | NMOT | STC | NMOT | STC | NMOT | STC | NMOT | STC | NMOT | |
| Maksimuma potenco (Pmax) | 490W | 368W | 495W | 372W | 500W | 376W | 505W | 380W | 510W | 384W |
| Malferma Cirkvita Tensio (Voc) | 39.55V | 37.12V | 39.78V | 37.36V | 40.00V | 37.59V | 40.22V | 37.83V | 40.44V | 38.06V |
| Kurta Cirkvita Fluo (Isc) | 15.72A | 12.58A | 15.78A | 12.62A | 15.84A | 12.67A | 15.90A | 12.72A | 15.96A | 12.77A |
| Tensio ĉe Maksimuma potenco (Vmpp) | 33.11V | 31.08V | 33.31V | 31.29V | 33.51V | 31.50V | 33.71V | 31.71V | 33.91V | 31.91V |
| Maksimuma Aktuala Povumo (Impp) | 14.80A | 11.84A | 14.86A | 11.89A | 14.92A | 11.94A | 14.98A | 11.98A | 15.04A | 12.03A |
| MODULA EFIKECO (%) | 22.03% | 22.26% | 22.48% | 22.71% | 22.93% | |||||
STC: Iradiado 1000W/m², ĉeltemperaturo 25ºC, AM1.5G
NMOT: Iradiado 800W/m², ĉirkaŭa temperaturo 20ºC, ventrapido 1m/s, AM1.5G
| Malantaŭa Gajno | Parametro | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 5% | Maksimuma potenco (Pmax) | 515W | 520W | 525W | 530W | 536W |
| Modula Efikeco STC (%) | 23.14% | 23.37% | 23.61% | 23.84% | 24.08% | |
| 15% | Maksimuma potenco (Pmax) | 564W | 569W | 575W | 581W | 587W |
| Modula Efikeco STC (%) | 25.34% | 25.60% | 25.86% | 26.12% | 26.37% | |
| 25% | Maksimuma Povumo (Pmax) | 613W | 619W | 625W | 631W | 638W |
| Modula Efikeco STC (%) | 27.54% | 27.82% | 28.11% | 28.39% | 28.67% |
| Ujo | 40'HQ |
| Pecoj po paledo | 34 |
| Paledoj po ujo | 24 |
| Pecoj po ujo | 816 |
| Funkciiga Modula Temperaturo | -40℃ ĝis +85℃ |
| Maksimuma Sistemtensio | 1500 DC (IEC) |
| Maksimuma Seria Fuzeo-Rangigo | 30A |
| Potenca Toleremo | 0/+5W |
| Nominala Funkciiga Temperaturo (NMOT) | 45±2℃ |
| Temperatura Koeficiento de Pmax | -0,29%/℃ |
| Temperatura Koeficiento de VOC | -0,25%/℃ |
| Temperatura Koeficiento de Isc | +0,045%/℃ |
ALife Suna Teknologio Co., Ltd.
Telefono/Whatsapp/Wechat:+86 13023538686
Retpoŝto: gavin@alifesolar.com
Konstruaĵo 36, Hongqiao Xinyuan, Distrikto Chongchuan, Urbo Nantong, Ĉinio
www.alifesolar.com