LECO N-TIPOĈela Teknologio
SMBB Duontranĉita Ĉelteknologio
Bivizaĝa ĉeloModulaj Teknologioj
Bonega Kontraŭ-PID Malalta LID-Efikeco
Malpli da Varmpunktaj Ombraj Efikoj
Pli alta povumo, pli malalta BOS kaj LCOE
● ISO9001:2015 Kvalita Sistemo
● ISO14001:2015 EMS
● ISO45001:2018 OHSMS
● Normo de Kvalito laŭ IEC61215/IEC61730
● IEC61701/IEC62716 Salo/Nebulo/Amoniako Testoj
| Sunĉeloj | N-tipa Mono |
| Nombro da ĉeloj | 144 (6x24) |
| Dimensioj | 2278 × 1134 × 30mm |
| Pezo | 31.5 kg |
| Antaŭa / Malantaŭa Vitro | 2.0mm kovrita duon-hardita vitro |
| Kadro | Anodigita aluminia alojo (plifortigita alt-ŝarĝa laŭvola) |
| Krucskatolo | IP68-a takso (3 preterpasaj diodoj) |
| Eliraj Kabloj | 4.0mm² |
| 250mm (+) / 350mm (-) | |
| Longo povas esti personigita | |
| Konektiloj | Kongrua kun Mc4 |
| Mekanika ŝarĝtesto | Antaŭa 5400Pa / Malantaŭa 2400Pa |
| POTENCA KLASO | ALVU-570ND | ALVU-575ND | ALVU-580ND | ALVU-585ND | ALVU-590ND | |||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| STC | NMOT | STC | NMOT | STC | NMOT | STC | NMOT | STC | NMOT | |
| Maksimuma potenco (Pmax) | 570W | 429W | 575W | 433W | 580W | 437W | 585W | 441W | 590W | 445W |
| Malferma Cirkvita Tensio (Voc) | 51.41V | 48.69V | 51.55V | 48.82V | 51.68V | 48.96V | 51.81V | 49.09V | 51.94V | 49.23V |
| Kurta Cirkvita Fluo (Isc) | 14.15A | 11.41A | 14.22A | 11.47A | 14.29A | 11.53A | 14.36A | 11.59A | 14.43A | 11.65A |
| Tensio ĉe Maksimuma potenco (Vmpp) | 42.41V | 39.36V | 42.56V | 39.51V | 42.71V | 39.66V | 42.86V | 39.80V | 43.00V | 39.95V |
| Maksimuma Aktuala Povumo (Impp) | 13.44A | 10.90A | 13.51A | 10.96A | 13.58A | 11.02A | 13.65A | 11.08A | 13.72A | 11.14A |
| MODULA EFIKECO (%) | 22.07% | 22.26% | 22.45% | 22.65% | 22.84% | |||||
STC: Iradiado 1000W/m², ĉeltemperaturo 25ºC, AM1.5G
NMOT: Iradiado 800W/m², ĉirkaŭa temperaturo 20ºC, ventrapido 1m/s, AM1.5G
| Malantaŭa Gajno | Parametro | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 5% | Maksimuma potenco (Pmax) | 599W | 604W | 609W | 614W | 620W |
| Modula Efikeco STC (%) | 23.17% | 23.37% | 23.57% | 23.78% | 23.98% | |
| 15% | Maksimuma potenco (Pmax) | 656W | 661W | 667W | 673W | 679W |
| Modula Efikeco STC (%) | 25.37% | 25.60% | 25.82% | 26.04% | 26.27% | |
| 25% | Maksimuma Povumo (Pmax) | 713W | 719W | 725W | 731W | 738W |
| Modula Efikeco STC (%) | 27.58% | 27.82% | 28.07% | 28.31% | 28.55% |
| Ujo | 20'GP | 40'HQ |
| Pecoj po paledo | 36 | 36 |
| Paledoj po ujo | 5 | 20 |
| Pecoj po ujo | 180 | 720 |
| Funkciiga Modula Temperaturo | -40℃ ĝis +85℃ |
| Maksimuma Sistemtensio | 1500 DC (IEC) |
| Maksimuma Seria Fuzeo-Rangigo | 30A |
| Potenca Toleremo | 0/+5W |
| Nominala Funkciiga Temperaturo (NMOT) | 45±2℃ |
| Temperatura Koeficiento de Pmax | -0,29%/℃ |
| Temperatura Koeficiento de VOC | -0,25%/℃ |
| Temperatura Koeficiento de Isc | +0,045%/℃ |
ALife Suna Teknologio Co., Ltd.
Telefono/Whatsapp/Wechat:+86 13023538686
Retpoŝto: gavin@alifesolar.com
Konstruaĵo 36, Hongqiao Xinyuan, Distrikto Chongchuan, Urbo Nantong, Ĉinio
www.alifesolar.com