| ELEKTRA PROJEKTO | PARAMETROJ | ||||
|---|---|---|---|---|---|
| Maksimuma potenco | Pmaks(W) | 550 | 560 | 570 | 580 |
| Optimuma funkciiga tensio | Vmp(V) | 42.63 | 43.18 | 43.68 | 44.19 |
| Optimuma funkcianta kurento | Imp(A) | 12.91 | 12.97 | 13.05 | 13.13 |
| Malfermcirkvita tensio | Vok(V) | 52.32 | 52.58 | 52.77 | 53.03 |
| Kurtacirkvita kurento | Isc(A) | 13.65 | 13.69 | 13.78 | 13.86 |
| Modula funkcianta temperaturintervalo | ℃ | -40℃~+85℃ | |||
| Maksimuma sistemtensio | V(IEC) | DC1000/1500 | |||
| Maksimuma fuzeofluo | A | 25 | |||
| Potenca tolerintervalo | % | 0~+3% | |||
| *STC (Normaj testcirkonstancoj): Fronta surradiado 1000W/m², Ĉeltemperaturo 25℃, Spektro AM1.5. | |||||
| Taksita funkcianta temperaturo de la ĉelo | VCT | ℃ | 44℃±2℃ |
| Maksimuma potenco-temperatura koeficiento | Pmaks | %/℃ | -0.26 |
| Malfermcirkvita tensio temperaturkoeficiento | Voc | %/℃ | -0.24 |
| Temperaturkoeficiento de kurta cirkvito | Isc | %/℃ | 0.04 |
| Sekurecnivelo | Klaso II |
| Produkta garantio | 12 jaroj da produktaj materialoj kaj teknologio |
| Potenca garantio | 25 jaroj lineara potenco |
| *La malfortiĝo en la unua jaro estas 2%. Ekde la sekva jaro, la jara malkresko estas malpli ol 0,5%. La modula potenco estas ne malpli ol 80% en la 25-a jaro. | |
| Ĉeltipo | TOPCon-ĉelo 182×91mm |
| Ĉelaranĝo | 144 pecoj (12×12) |
| Modula grandeco | 2260x1219x2.7mm |
| Modula pezo | 7.44 kg |
| krucskatolo | Enfermaĵa rangigo IP68 |
| Elira kablo | 4mm², 500mm kabloreta longo. Kablolongo povas esti personigita |
| Konektila tipo | MC4-kongrueco |
| Kadro | N/A |
| Antaŭa statika ŝarĝo (neĝopremo) | 5400Pa |
| Malantaŭa statika ŝarĝo (ventpremo) | 2400Pa |
| Transportado | Platforma kamiono 13 metroj | Platforma kamiono 17.5 metroj | Ujo 20°C | Ujo 40°C |
|---|---|---|---|---|
| Grandeco | 13 metroj | 17.5 metroj | 20°C | 40°C |
| Paledo | 22 | 30 | 4 | 18 |
| Peco/Paledo | 70 | 70 | 70 | 70 |
| Totalaj pecoj | 1540 | 2100 | 280 | 1260 |
| Paka grandeco (Paledo) | 2320*1110*1400mm | |||
| Maksimuma potenco (V) | Konverta Efikeco | Pezo | Produkta Garantio | Potenca Garantio | Modulaj Grandecoj | Ĉelaranĝo |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 550 560 570 580 | 23.5% | 2,7 kg/m² | 12 jaroj | 25 jaroj | 2260x1219x2.7mm | 144 pecoj (12x12) |
| 500 510 520 530 | 23.5% | 2,7 kg/m² | 12 jaroj | 25 jaroj | 2260x1110x2.7mm | 132 pecoj (11x12) |
| 460 470 480 490 | 23.5% | 2,7 kg/m² | 12 jaroj | 25 jaroj | 2260x1020x2.7mm | 120 pecoj (10x12) |
| 410 420 430 440 | 23.5% | 2,7 kg/m² | 12 jaroj | 25 jaroj | 2260x918x2.7mm | 108 pecoj (9x12) |
| 360 370 380 390 | 23.5% | 2,7 kg/m² | 12 jaroj | 25 jaroj | 2260x825x2.7mm | 96 pecoj (8x12) |
| 320 330 340 350 | 23.5% | 2,7 kg/m² | 12 jaroj | 25 jaroj | 2260x735x2.7mm | 84 pecoj (7x12) |
| 270 280 290 300 | 23.5% | 2,7 kg/m² | 12 jaroj | 25 jaroj | 2260x644x2.7mm | 72 pecoj (6x12) |
| 120 | 23.5% | 2,7 kg/m² | 12 jaroj | 25 jaroj | 1545x425x2.7mm | 72 pecoj (6x12) |
| 200 | 23.5% | 2,7 kg/m² | 12 jaroj | 25 jaroj | 1150x927x2.7mm | 54 pecoj (6x9) |
| 400 410 420 430 | 23.5% | 2,7 kg/m² | 12 jaroj | 25 jaroj | 1750x1150x2.7mm | 80 pecoj (8x10) |
ALife Suna Teknologio Co., Ltd.
Telefono/Whatsapp/Wechat:+86 13023538686
Retpoŝto: gavin@alifesolar.com
Konstruaĵo 36, Hongqiao Xinyuan, Distrikto Chongchuan, Urbo Nantong, Ĉinio
www.alifesolar.com