LECO N-TIPOĈela Teknologio
SMBB Duontranĉita Ĉelteknologio
Bivizaĝa ĉeloModulaj Teknologioj
Bonega Kontraŭ-PID Malalta LID-Efikeco
Malpli da Varmpunktaj Ombraj Efikoj
Pli alta povumo, pli malalta BOS kaj LCOE
● ISO9001:2015 Kvalita Sistemo
● ISO14001:2015 EMS
● ISO45001:2018 OHSMS
● Normo de Kvalito laŭ IEC61215/IEC61730
● IEC61701/IEC62716 Salo/Nebulo/Amoniako Testoj
| Sunĉeloj | N-tipa Mono |
| Nombro da ĉeloj | 120 (6x20) |
| Dimensioj | 2172 × 1303 × 35mm |
| Pezo | 35.0 kg |
| Antaŭa / Malantaŭa Vitro | 2.0mm kovrita duon-hardita vitro |
| Kadro | Anodigita aluminia alojo (plifortigita alt-ŝarĝa laŭvola) |
| Krucskatolo | IP68-a takso (3 preterpasaj diodoj) |
| Eliraj Kabloj | 4.0mm² |
| 250mm (+)/ 350mm (-) | |
| Longo povas esti personigita | |
| Konektiloj | Kongrua kun Mc4 |
| Mekanika ŝarĝtesto | Antaŭa 5400Pa / Malantaŭa 2400Pa |
| POTENCA KLASO | ALEK-620ND | ALEK-625ND | ALEK-630ND | ALEK-635ND | ALEK-640ND | |||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| STC | NMOT | STC | NMOT | STC | NMOT | STC | NMOT | STC | NMOT | |
| Maksimuma potenco (Pmax) | 620W | 472W | 625W | 476W | 630W | 480W | 635W | 484W | 640W | 488W |
| Malferma Cirkvita Tensio (Voc) | 43.75V | 41.13V | 43.96V | 41.33V | 44.16V | 41.52V | 44.37V | 41.71V | 44.57V | 41.90V |
| Kurta Cirkvita Fluo (Isc) | 18.16A | 14.72A | 18.20A | 14.76A | 18.24A | 14.80A | 18.28A | 14.84A | 18.32A | 14.88A |
| Tensio ĉe Maksimuma potenco (Vmpp) | 36.21V | 33.98V | 36.44V | 34.20V | 36.67V | 34.41V | 36.90V | 34.62V | 37.12V | 34.83V |
| Maksimuma Aktuala Povumo (Impp) | 17.12A | 13.89A | 17.15A | 13.92A | 17.18A | 13.95A | 17.21A | 13.98A | 17.24A | 14.01A |
| MODULA EFIKECO (%) | 21.91% | 22.08% | 22.26% | 22.44% | 22.61% | |||||
STC: Iradiado 1000W/m², ĉeltemperaturo 25ºC, AM1.5G
NMOT: Iradiado 800W/m², ĉirkaŭa temperaturo 20ºC, ventrapido 1m/s, AM1.5G
| Malantaŭa Gajno | Parametro | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 5% | Maksimuma potenco (Pmax) | 651W | 656W | 662W | 667W | 672W |
| Modula Efikeco STC (%) | 23.00% | 23.19% | 23.37% | 23.56% | 23.74% | |
| 15% | Maksimuma potenco (Pmax) | 713W | 719W | 725W | 730W | 736W |
| Modula Efikeco STC (%) | 25.19% | 25.40% | 25.60% | 25.80% | 26.01% | |
| 25% | Maksimuma Povumo (Pmax) | 775W | 781W | 788W | 794W | 800W |
| Modula Efikeco STC (%) | 27.38% | 27.60% | 27.83% | 28.05% | 28.27% |
| Ujo | 40'HQ |
| Pecoj po paledo | 32 |
| Paledoj po ujo | 18 |
| Pecoj po ujo | 576 |
| Funkciiga Modula Temperaturo | -40℃ ĝis +85℃ |
| Maksimuma Sistemtensio | 1500 DC (IEC) |
| Maksimuma Seria Fuzeo-Rangigo | 35A |
| Potenca Toleremo | 0/+5W |
| Nominala Funkciiga Temperaturo (NMOT) | 45±2℃ |
| Temperatura Koeficiento de Pmax | -0,30%/℃ |
| Temperatura Koeficiento de VOC | -0,24%/℃ |
| Temperatura Koeficiento de Isc | +0.04%/℃ |
ALife Suna Teknologio Co., Ltd.
Telefono/Whatsapp/Wechat:+86 13023538686
Retpoŝto: gavin@alifesolar.com
Konstruaĵo 36, Hongqiao Xinyuan, Distrikto Chongchuan, Urbo Nantong, Ĉinio
www.alifesolar.com