LECO N-TIPOĈela Teknologio
SMBB Duontranĉita Ĉelteknologio
Bifacial Cell Module Technologies
Bonega Kontraŭ-PID Malalta LID-Efikeco
Malpli da Varmpunktaj Ombraj Efikoj
Pli alta povumo, pli malalta BOS kaj LCOE
● ISO9001:2015 Kvalita Sistemo
● SO14001:2015 EMS
● ISO45001:2018 OHSMS
● Normo de Kvalito laŭ IEC61215/IEC61730
● IEC61701/IEC62716 Salo/Nebulo/Amoniako Testoj
| Sunĉeloj | N-tipa Mono |
| Nombro da ĉeloj | 96 (6x16) |
| Dimensioj | 1762 × 1134 × 30mm |
| Pezo | 24.0 kg |
| Antaŭa Vitro | 2.0mm kovrita duon-hardita vitro |
| Kadro | Anodigita aluminia alojo (plifortigita alt-ŝarĝa laŭvola) |
| Krucskatolo | IP68-a takso (3 preterpasaj diodoj) |
| Eliraj Kabloj | 4.0mm² |
| 250mm (+) / 350mm (-) | |
| Longo povas esti personigita | |
| Konektiloj | Kongrua kun Mc4 |
| Mekanika ŝarĝtesto | Antaŭa 5400Pa / Malantaŭa 2400Pa |
| POTENCA KLASO | ALDX-435N | ALDX-440N | ALDX-445N | ALDX-450N | ALDX-455N | |||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| STC | NMOT | STC | NMOT | STC | NMOT | STC | NMOT | STC | NMOT | |
| Maksimuma potenco (Pmax) | 435W | 326W | 440W | 330W | 445W | 334W | 450W | 338W | 455W | 342W |
| Malferma Cirkvita Tensio (Voc) | 34.49V | 32.33V | 34.74V | 32.58V | 34.97V | 32.82V | 35.21V | 33.07V | 35.45V | 35.68V |
| Kurta Cirkvita Fluo (Isc) | 15.84A | 12.67A | 15.90A | 12.72A | 15.96A | 12.77A | 16.02A | 12.82A | 16.08A | 12.86A |
| Tensio ĉe Maksimuma potenco (Vmpp) | 29.43V | 27.57V | 29.65V | 27.80V | 29.87V | 28.02V | 30.08V | 28.24V | 30.29V | 28.46V |
| Maksimuma Aktuala Povumo (Impp) | 14.78A | 11.82A | 14.84A | 11.87A | 14.90A | 11.92A | 14.96A | 11.97A | 15.02A | 12.02A |
| MODULA EFIKECO (%) | 21.77% | 22.02% | 22.27% | 22.52% | 22.77% | |||||
| STC: Iradiado 1000W/m², ĉeltemperaturo 25°C, AM1.5G NMOT: Iradiado 800W/m², ĉirkaŭa temperaturo 20°C, ventrapido 1m/s, AM1.5G | ||||||||||
| Malantaŭa Gajno | Parametro | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 5% | Maksimuma potenco (Pmax) | 457W | 462W | 467W | 473W | 478W |
| Modula Efikeco STC (%) | 22.86% | 23.12% | 23.38% | 23.65% | 23.91% | |
| 15% | Maksimuma potenco (Pmax) | 500W | 506W | 512W | 518W | 523W |
| Modula Efikeco STC (%) | 25.04% | 25.32% | 25.61% | 25.90% | 26.19% | |
| 25% | Maksimuma Povumo (Pmax) | 544W | 550W | 556W | 563W | 569W |
| Modula Efikeco STC (%) | 27.21% | 27.53% | 27.84% | 28.15% | 28.46% |
| Ujo | 40'HQ |
| Pecoj po paledo | 36 |
| Paledoj po ujo | 26 |
| Pecoj po ujo | 936 |
| Funkciiga Modula Temperaturo | -40℃ ĝis +85℃ |
| Maksimuma Sistemtensio | 1500 DC (IEC) |
| Maksimuma Seria Fuzeo-Rangigo | 30A |
| Potenca Toleremo | 0/+5W |
| Nominala Funkciiga Temperaturo (NMOT) | 45±2℃ |
| Temperatura Koeficiento de Pmax | -0,29%/℃ |
| Temperatura Koeficiento de VOC | -0,25%/℃ |
| Temperatura Koeficiento de Isc | +0,045%/℃ |
ALife Suna Teknologio Co., Ltd.
Telefono/Whatsapp/Wechat:+86 13023538686
Retpoŝto: gavin@alifesolar.com
Konstruaĵo 36, Hongqiao Xinyuan, Distrikto Chongchuan, Urbo Nantong, Ĉinio
www.alifesolar.com