LECO N-TIPOĈela Teknologio
SMBB Duontranĉita Ĉelteknologio
Bivizaĝa ĉeloModulaj Teknologioj
Bonega Kontraŭ-PID Malalta LID-Efikeco
Malpli da Varmpunktaj Ombraj Efikoj
Pli alta povumo, pli malalta BOS kaj LCOE
● ISO9001:2015 Kvalita Sistemo
● ISO14001:2015 EMS
● ISO45001:2018 OHSMS
● Normo de Kvalito laŭ IEC61215/IEC61730
● IEC61701/IEC62716 Salo/Nebulo/Amoniako Testoj
| Sunĉeloj | N-tipa Mono |
| Nombro da ĉeloj | 132 (6x20) |
| Dimensioj | 2382 × 1134 × 33mm |
| Pezo | 33.8 kg |
| Antaŭa / Malantaŭa Vitro | 2.0mm kovrita duon-hardita vitro |
| Kadro | Anodigita aluminia alojo (plifortigita alt-ŝarĝa laŭvola) |
| Krucskatolo | IP68-a takso (3 preterpasaj diodoj) |
| Eliraj Kabloj | 4.0mm² |
| 250mm (+)/ 350mm (-) | |
| Longo povas esti personigita | |
| Konektiloj | Kongrua kun Mc4 |
| Mekanika ŝarĝtesto | Antaŭa 5400Pa / Malantaŭa 2400Pa |
| POTENCA KLASO | ALDT-605ND | ALDT-610ND | ALDT-615ND | ALDT-620ND | ALDT-625ND | |||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| STC | NMOT | STC | NMOT | STC | NMOT | STC | NMOT | STC | NMOT | |
| Maksimuma potenco (Pmax) | 605W | 454W | 610W | 458W | 615W | 462W | 620W | 466W | 625W | 470W |
| Malferma Cirkvita Tensio (Voc) | 48.75V | 45.70V | 48.94V | 45.91V | 49.13V | 46.12V | 49.32V | 46.33V | 49.50V | 46.54V |
| Kurta Cirkvita Fluo (Isc) | 15.74A | 12.59A | 15.80A | 12.64A | 15.86A | 12.69A | 15.92A | 12.74A | 15.98A | 12.78A |
| Tensio ĉe Maksimuma potenco (Vmpp) | 40.82V | 38.29V | 40.99V | 38.47V | 41.16V | 38.65V | 41.33V | 38.83V | 41.50V | 39.01V |
| Maksimuma Aktuala Povumo (Impp) | 14.82A | 11.86A | 14.88A | 11.90A | 14.94A | 11.95A | 15.00A | 12.00A | 15.06A | 12.05A |
| MODULA EFIKECO (%) | 22.40% | 22.58% | 22.77% | 22.95% | 23.14% | |||||
| STC: Iradiado 1000W/m², ĉeltemperaturo 25°C, AM1.5G NMOT: Iradiado 800W/m², ĉirkaŭa temperaturo 20°C, ventrapido 1m/s, AM1.5G | ||||||||||
| Malantaŭa Gajno | Parametro | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 5% | Maksimuma potenco (Pmax) | 635W | 641W | 646W | 651W | 656W |
| Modula Efikeco STC (%) | 23.52% | 23.71% | 23.91% | 24.10% | 24.29% | |
| 15% | Maksimuma potenco (Pmax) | 696W | 702W | 707W | 713W | 719W |
| Modula Efikeco STC (%) | 25.76% | 25.97% | 26.18% | 26.40% | 26.61% | |
| 25% | Maksimuma Povumo (Pmax) | 756W | 763W | 769W | 775W | 781W |
| Modula Efikeco STC (%) | 28.00% | 28.23% | 28.46% | 28.69% | 28.92% |
| Ujo | 40'HQ |
| Pecoj po paledo | 34 |
| Paledoj po ujo | 20 |
| Pecoj po ujo | 680 |
| Funkciiga Modula Temperaturo | -40℃ ĝis +85℃ |
| Maksimuma Sistemtensio | 1500 DC (IEC) |
| Maksimuma Seria Fuzeo-Rangigo | 30A |
| Potenca Toleremo | 0/+5W |
| Nominala Funkciiga Temperaturo (NMOT) | 45±2℃ |
| Temperatura Koeficiento de Pmax | -0,29%/℃ |
| Temperatura Koeficiento de VOC | -0,25%/℃ |
| Temperatura Koeficiento de Isc | +0,045%/℃ |
ALife Suna Teknologio Co., Ltd.
Telefono/Whatsapp/Wechat:+86 13023538686
Retpoŝto: gavin@alifesolar.com
Konstruaĵo 36, Hongqiao Xinyuan, Distrikto Chongchuan, Urbo Nantong, Ĉinio
www.alifesolar.com