LECO N-TIPOĈela Teknologio
SMBB Duontranĉita Ĉelteknologio
Bivizaĝa ĉeloModulaj Teknologioj
Bonega Kontraŭ-PID Malalta LID-Efikeco
Malpli da Varmpunktaj Ombraj Efikoj
Pli alta povumo, pli malalta BOS kaj LCOE
● ISO9001:2015 Kvalita Sistemo
● ISO14001:2015 EMS
● ISO45001:2018 OHSMS
● Normo de Kvalito laŭ IEC61215/IEC61730
● IEC61701/IEC62716 Salo/Nebulo/Amoniako Testoj
| Sunĉeloj | N-tipa Mono |
| Nombro da ĉeloj | 156 (6x26) |
| Dimensioj | 2465 × 1134 × 33mm |
| Pezo | 34.8 kg |
| Antaŭa / Malantaŭa Vitro | 2.0mm kovrita duon-hardita vitro |
| Kadro | Anodigita aluminia alojo (plifortigita alt-ŝarĝa laŭvola) |
| Krucskatolo | IP68-a takso (3 preterpasaj diodoj) |
| Eliraj Kabloj | 4.0mm² |
| 250mm (+)/ 350mm (-) | |
| Longo povas esti personigita | |
| Konektiloj | Kongrua kun Mc4 |
| Mekanika ŝarĝtesto | Antaŭa 5400Pa / Malantaŭa 2400Pa |
| POTENCA KLASO | ALVH-620ND | ALVH-625ND | ALVH-630ND | ALVH-635ND | ALVH-640ND | |||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| STC | NMOT | STC | NMOT | STC | NMOT | STC | NMOT | STC | NMOT | |
| Maksimuma potenco (Pmax) | 620W | 467W | 625W | 471W | 630W | 475W | 635W | 479W | 640W | 483W |
| Malferma Cirkvita Tensio (Voc) | 55.64V | 52.67V | 55.75V | 52.78V | 55.87V | 52.89V | 55.98V | 52.99V | 56.09V | 53.10V |
| Kurta Cirkvita Fluo (Isc) | 14.18A | 11.44A | 14.25A | 11.50A | 14.32A | 11.56A | 14.39A | 11.62A | 14.46A | 11.68A |
| Tensio ĉe Maksimuma potenco (Vmpp) | 46.03V | 42.73V | 46.16V | 42.86V | 46.29V | 42.99V | 46.42V | 43.11V | 46.55V | 43.24V |
| Maksimuma Aktuala Povumo (Impp) | 13.47A | 10.93A | 13.54A | 10.99A | 13.61A | 11.05A | 13.68A | 11.11A | 13.75A | 11.17A |
| MODULA EFIKECO (%) | 22.18% | 22.36% | 22.54% | 22.72% | 22.90% | |||||
| STC: Iradiado 1000W/m², ĉeltemperaturo 25°C, AM1.5G NMOT: Iradiado 800W/m², ĉirkaŭa temperaturo 20°C, ventrapido 1m/s, AM1.5G | ||||||||||
| Malantaŭa Gajno | Parametro | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 5% | Maksimuma potenco (Pmax) | 651W | 656W | 662W | 667W | 672W |
| Modula Efikeco STC (%) | 23.29% | 23.48% | 23.66% | 23.85% | 24.04% | |
| 15% | Maksimuma potenco (Pmax) | 713W | 719W | 725W | 730W | 736W |
| Modula Efikeco STC (%) | 25.51% | 25.71% | 25.92% | 26.12% | 26.33% | |
| 25% | Maksimuma Povumo (Pmax) | 775W | 781W | 788W | 794W | 800W |
| Modula Efikeco STC (%) | 27.73% | 27.95% | 28.17% | 28.40% | 28.62% |
| Ujo | 40'HQ |
| Pecoj po paledo | 34 |
| Paledoj po ujo | 16 |
| Pecoj po ujo | 544 |
| Funkciiga Modula Temperaturo | -40℃ ĝis +85℃ |
| Maksimuma Sistemtensio | 1500 DC (IEC) |
| Maksimuma Seria Fuzeo-Rangigo | 30A |
| Potenca Toleremo | 0/+5W |
| Nominala Funkciiga Temperaturo (NMOT) | 45±2℃ |
| Temperatura Koeficiento de Pmax | -0,29%/℃ |
| Temperatura Koeficiento de VOC | -0,25%/℃ |
| Temperatura Koeficiento de Isc | +0,045%/℃ |
ALife Suna Teknologio Co., Ltd.
Telefono/Whatsapp/Wechat:+86 13023538686
Retpoŝto: gavin@alifesolar.com
Konstruaĵo 36, Hongqiao Xinyuan, Distrikto Chongchuan, Urbo Nantong, Ĉinio
www.alifesolar.com