LECO N-TIPOĈela Teknologio
SMBB Duontranĉita Ĉelteknologio
Bivizaĝa ĉeloModulaj Teknologioj
Bonega Kontraŭ-PID Malalta LID-Efikeco
Malpli da Varmpunktaj Ombraj Efikoj
Pli alta povumo, pli malalta BOS kaj LCOE
● ISO9001:2015 Kvalita Sistemo
● ISO14001:2015 EMS
● ISO45001:2018 OHSMS
● Normo de Kvalito laŭ IEC61215/IEC61730
● IEC61701/IEC62716 Salo/Nebulo/Amoniako Testoj
| Sunĉeloj | N-tipa Mono |
| Nombro da ĉeloj | 132 (6x22) |
| Dimensioj | 2384 × 1303 × 35mm |
| Pezo | 38.5 kg |
| Antaŭa / Malantaŭa Vitro | 2.0mm kovrita duon-hardita vitro |
| Kadro | Anodigita aluminia alojo (plifortigita alt-ŝarĝa laŭvola) |
| Krucskatolo | IP68-a takso (3 preterpasaj diodoj) |
| Eliraj Kabloj | 4.0mm² |
| 250mm (+)/ 350mm (-) | |
| Longo povas esti personigita | |
| Konektiloj | Kongrua kun Mc4 |
| Mekanika ŝarĝtesto | Antaŭa 5400Pa / Malantaŭa 2400Pa |
| POTENCA KLASO | ALET-690ND | ALET-695ND | ALET-700ND | ALET-705ND | ALET-710ND | |||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| STC | NMOT | STC | NMOT | STC | NMOT | STC | NMOT | STC | NMOT | |
| Maksimuma potenco (Pmax) | 690W | 524W | 695W | 528W | 700W | 532W | 705W | 536W | 710W | 540W |
| Malferma Cirkvita Tensio (Voc) | 47.95V | 45.52V | 48.15V | 45.73V | 48.34V | 45.93V | 48.54V | 46.13V | 48.73V | 46.33V |
| Kurta Cirkvita Fluo (Isc) | 18.29A | 14.63A | 18.34A | 14.67A | 18.39A | 14.71A | 18.44A | 14.75A | 18.49A | 14.79A |
| Tensio ĉe Maksimuma potenco (Vmpp) | 39.84V | 37.82V | 40.03V | 38.02V | 40.23V | 38.22V | 40.42V | 38.42V | 40.62V | 38.62V |
| Maksimuma Aktuala Povumo (Impp) | 17.32A | 13.86A | 17.36A | 13.89A | 17.40A | 13.92A | 17.44A | 13.95A | 17.48A | 13.98A |
| MODULA EFIKECO (%) | 22.21% | 22.37% | 22.53% | 22.70% | 22.86% | |||||
| STC: Iradiado 1000W/m², ĉeltemperaturo 25°C, AM1.5G NMOT: Iradiado 800W/m², ĉirkaŭa temperaturo 20°C, ventrapido 1m/s, AM1.5G | ||||||||||
| Malantaŭa Gajno | Parametro | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 5% | Maksimuma potenco (Pmax) | 725W | 730W | 735W | 740W | 746W |
| Modula Efikeco STC (%) | 23.32% | 23.49% | 23.66% | 23.83% | 24.00% | |
| 15% | Maksimuma potenco (Pmax) | 794W | 799W | 805W | 811W | 817W |
| Modula Efikeco STC (%) | 25.54% | 25.73% | 25.91% | 26.10% | 26.28% | |
| 25% | Maksimuma Povumo (Pmax) | 863W | 869W | 875W | 881W | 888W |
| Modula Efikeco STC (%) | 27.77% | 27.97% | 28.17% | 28.37% | 28.57% |
| Ujo | 40'HQ |
| Pecoj po paledo | 32 |
| Paledoj po ujo | 18 |
| Pecoj po ujo | 576 |
| Funkciiga Modula Temperaturo | -40℃ ĝis +85℃ |
| Maksimuma Sistemtensio | 1500 DC (IEC) |
| Maksimuma Seria Fuzeo-Rangigo | 35A |
| Potenca Toleremo | 0/+5W |
| Nominala Funkciiga Temperaturo (NMOT) | 45±2℃ |
| Temperatura Koeficiento de Pmax | -0,30%/℃ |
| Temperatura Koeficiento de VOC | -0,24%/℃ |
| Temperatura Koeficiento de Isc | +0.04%/℃ |
ALife Suna Teknologio Co., Ltd.
Telefono/Whatsapp/Wechat:+86 13023538686
Retpoŝto: gavin@alifesolar.com
Konstruaĵo 36, Hongqiao Xinyuan, Distrikto Chongchuan, Urbo Nantong, Ĉinio
www.alifesolar.com